SOFTFLEX-C022-10-01-0762-0762 Aavid
  • Part Number: SOFTFLEX-C022-10-01-0762-0762
  • Manufacturer Name: Aavid
  • Description: PAD SOFTFLEX C022 1MM 3X3
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about SOFTFLEX-C022-10-01-0762-0762 Aavid
    SOFTFLEX-C022-10-01-0762-0762 is manufactured by Aavid and is categorized in the Thermal Sheets category. SOFTFLEX-C022-10-01-0762-0762 is described as PAD SOFTFLEX C022 1MM 3X3". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET