SOFTFLEX-B016-30-01-4000-2000 Aavid
  • Part Number: SOFTFLEX-B016-30-01-4000-2000
  • Manufacturer Name: Aavid
  • Description: PAD SOFTFLEX B016 3MM 400X200MM
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about SOFTFLEX-B016-30-01-4000-2000 Aavid
    SOFTFLEX-B016-30-01-4000-2000 is manufactured by Aavid and is categorized in the Thermal Sheets category. SOFTFLEX-B016-30-01-4000-2000 is described as PAD SOFTFLEX B016 3MM 400X200MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Aavid
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM