SOFTFLEX-A014-10-01-4000-2000 Aavid
  • Part Number: SOFTFLEX-A014-10-01-4000-2000
  • Manufacturer Name: Aavid
  • Description: PAD SOFTFLEX A014 1MM 400X200MM
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about SOFTFLEX-A014-10-01-4000-2000 Aavid
    SOFTFLEX-A014-10-01-4000-2000 is manufactured by Aavid and is categorized in the Thermal Sheets category. SOFTFLEX-A014-10-01-4000-2000 is described as PAD SOFTFLEX A014 1MM 400X200MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Aavid
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V