KC7050K14.3182C1GE00 AVX Corp / Kyocera Corp
  • More about KC7050K14.3182C1GE00 AVX Corp / Kyocera Corp
    KC7050K14.3182C1GE00 is manufactured by AVX Corp / Kyocera Corp and is categorized in the General Oscillators category. KC7050K14.3182C1GE00 is described as OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A