KC5032K48.0000C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
  • More about KC5032K48.0000C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
    KC5032K48.0000C10E00 is manufactured by AVX Corp / Kyocera Corp and is categorized in the General Oscillators category. KC5032K48.0000C10E00 is described as OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE