KC5032K33.3333C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
  • More about KC5032K33.3333C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
    KC5032K33.3333C10E00 is manufactured by AVX Corp / Kyocera Corp and is categorized in the General Oscillators category. KC5032K33.3333C10E00 is described as OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY INSULATOR
    View
    Memory Protection Devices
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB