KC5032K32.0000C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
  • More about KC5032K32.0000C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
    KC5032K32.0000C10E00 is manufactured by AVX Corp / Kyocera Corp and is categorized in the General Oscillators category. KC5032K32.0000C10E00 is described as OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by AVX Corp / Kyocera Corp
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM