KC3225K33.3333C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
  • More about KC3225K33.3333C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
    KC3225K33.3333C10E00 is manufactured by AVX Corp / Kyocera Corp and is categorized in the General Oscillators category. KC3225K33.3333C10E00 is described as OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM