KC3225K33.0000C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
  • More about KC3225K33.0000C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
    KC3225K33.0000C10E00 is manufactured by AVX Corp / Kyocera Corp and is categorized in the General Oscillators category. KC3225K33.0000C10E00 is described as OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM