KC3225K32.0000C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
  • More about KC3225K32.0000C10E00 AVX Corp / Kyocera Corp
    KC3225K32.0000C10E00 is manufactured by AVX Corp / Kyocera Corp and is categorized in the General Oscillators category. KC3225K32.0000C10E00 is described as OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE