KC3225A44.0000C3GE00 AVX Corp / Kyocera Corp
  • More about KC3225A44.0000C3GE00 AVX Corp / Kyocera Corp
    KC3225A44.0000C3GE00 is manufactured by AVX Corp / Kyocera Corp and is categorized in the General Oscillators category. KC3225A44.0000C3GE00 is described as OSCILLATOR XO 44.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by AVX Corp / Kyocera Corp
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE