RP93737T0050GTTR AVX Corp
  • Available: 2,657
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RP93737T0050GTTR AVX Corp
    RP93737T0050GTTR AVX Corp
    RP93737T0050GTTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RP93737T0050GTTR is described as RES SMD 50 OHM 2% 40W 3737. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V