RP60515R0100JNBK AVX Corp
  • Available: 937
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RP60515R0100JNBK AVX Corp
    RP60515R0100JNBK AVX Corp
    RP60515R0100JNBK is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Other Mount Resistors category. RP60515R0100JNBK is described as RES CHAS MNT 100 OHM 5% 60W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V