RP43737R0100GTTR AVX Corp
  • Available: 974
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RP43737R0100GTTR AVX Corp
    RP43737R0100GTTR AVX Corp
    RP43737R0100GTTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RP43737R0100GTTR is described as RES SMD 100 OHM 2% 40W 3737. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.