RP42525R0050GTTR AVX Corp
  • Available: 1,947
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RP42525R0050GTTR AVX Corp
    RP42525R0050GTTR AVX Corp
    RP42525R0050GTTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RP42525R0050GTTR is described as RES SMD 50 OHM 2% 20W 2525. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH