RNA4A8E472JT AVX Corp
  • More about RNA4A8E472JT AVX Corp
    RNA4A8E472JT AVX Corp
    RNA4A8E472JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. RNA4A8E472JT is described as RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 1608. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM