NF20AA0150M-- AVX Corp
  • Part Number: NF20AA0150M--
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: ICL 15 OHM 20% 4A 20MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NF20AA0150M-- AVX Corp
    NF20AA0150M-- AVX Corp
    NF20AA0150M-- is manufactured by AVX Corp and is categorized in the ICL category. NF20AA0150M-- is described as ICL 15 OHM 20% 4A 20MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"