NF15AA0509M-- AVX Corp
  • Part Number: NF15AA0509M--
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: ICL 5 OHM 20% 4.9A 15MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NF15AA0509M-- AVX Corp
    NF15AA0509M-- AVX Corp
    NF15AA0509M-- is manufactured by AVX Corp and is categorized in the ICL category. NF15AA0509M-- is described as ICL 5 OHM 20% 4.9A 15MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.