NF13AA0709M-- AVX Corp
  • Part Number: NF13AA0709M--
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: ICL 7 OHM 20% 3.7A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NF13AA0709M-- AVX Corp
    NF13AA0709M-- AVX Corp
    NF13AA0709M-- is manufactured by AVX Corp and is categorized in the ICL category. NF13AA0709M-- is described as ICL 7 OHM 20% 3.7A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.