NF13AA0220M-- AVX Corp
  • Part Number: NF13AA0220M--
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: ICL 22 OHM 20% 2.3A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NF13AA0220M-- AVX Corp
    NF13AA0220M-- AVX Corp
    NF13AA0220M-- is manufactured by AVX Corp and is categorized in the ICL category. NF13AA0220M-- is described as ICL 22 OHM 20% 2.3A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.