NF10AA0500MHB AVX Corp
  • Part Number: NF10AA0500MHB
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: ICL 50 OHM 20% 1.4A 9.9MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NF10AA0500MHB AVX Corp
    NF10AA0500MHB AVX Corp
    NF10AA0500MHB is manufactured by AVX Corp and is categorized in the ICL category. NF10AA0500MHB is described as ICL 50 OHM 20% 1.4A 9.9MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK