NF10AA0250MHB AVX Corp
  • Part Number: NF10AA0250MHB
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: ICL 25 OHM 20% 1.7A 9.9MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NF10AA0250MHB AVX Corp
    NF10AA0250MHB AVX Corp
    NF10AA0250MHB is manufactured by AVX Corp and is categorized in the ICL category. NF10AA0250MHB is described as ICL 25 OHM 20% 1.7A 9.9MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE