NF10AA0160M-- AVX Corp
  • Part Number: NF10AA0160M--
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: ICL 16 OHM 20% 2.3A 9.9MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NF10AA0160M-- AVX Corp
    NF10AA0160M-- AVX Corp
    NF10AA0160M-- is manufactured by AVX Corp and is categorized in the ICL category. NF10AA0160M-- is described as ICL 16 OHM 20% 2.3A 9.9MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH