NF10AA0100MHB AVX Corp
  • Part Number: NF10AA0100MHB
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: ICL 10 OHM 20% 2.5A 9.9MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NF10AA0100MHB AVX Corp
    NF10AA0100MHB AVX Corp
    NF10AA0100MHB is manufactured by AVX Corp and is categorized in the ICL category. NF10AA0100MHB is described as ICL 10 OHM 20% 2.5A 9.9MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"