NF08AA0330M-- AVX Corp
  • Part Number: NF08AA0330M--
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: ICL 33 OHM 20% 1.3A 8MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NF08AA0330M-- AVX Corp
    NF08AA0330M-- AVX Corp
    NF08AA0330M-- is manufactured by AVX Corp and is categorized in the ICL category. NF08AA0330M-- is described as ICL 33 OHM 20% 1.3A 8MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.