LP0805A1119AWTR AVX Corp
  • Part Number: LP0805A1119AWTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: LOW PASS FILTER 1119MHZ 0805 SMD
  • Category: RF Filters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH