LMXS131JM680FTAS AVX Corp
  • Part Number: LMXS131JM680FTAS
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 68UH 2A 94 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,118
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LMXS131JM680FTAS AVX Corp
    LMXS131JM680FTAS AVX Corp
    LMXS131JM680FTAS is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. LMXS131JM680FTAS is described as FIXED IND 68UH 2A 94 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT