LMXS1212M330HTAS AVX Corp
  • Part Number: LMXS1212M330HTAS
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 33UH 2.7A 97 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LMXS1212M330HTAS AVX Corp
    LMXS1212M330HTAS AVX Corp
    LMXS1212M330HTAS is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. LMXS1212M330HTAS is described as FIXED IND 33UH 2.7A 97 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.