LMXS101DN470LTAS AVX Corp
  • Part Number: LMXS101DN470LTAS
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 47UH 2.1A 128 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,399
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LMXS101DN470LTAS AVX Corp
    LMXS101DN470LTAS AVX Corp
    LMXS101DN470LTAS is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. LMXS101DN470LTAS is described as FIXED IND 47UH 2.1A 128 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE HOOKUP BATT. SPRING CLAMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE MARINE HOOKUP RING LUGS
    View
    Keystone Electronics
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    Keystone Electronics
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP