LMXS101DN100LTAS AVX Corp
  • Part Number: LMXS101DN100LTAS
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 10UH 4.4A 35 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,476
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LMXS101DN100LTAS AVX Corp
    LMXS101DN100LTAS AVX Corp
    LMXS101DN100LTAS is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. LMXS101DN100LTAS is described as FIXED IND 10UH 4.4A 35 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA