LMXS07E7M470FTAS AVX Corp
  • Part Number: LMXS07E7M470FTAS
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 47UH 750MA 150 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,064
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LMXS07E7M470FTAS AVX Corp
    LMXS07E7M470FTAS AVX Corp
    LMXS07E7M470FTAS is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. LMXS07E7M470FTAS is described as FIXED IND 47UH 750MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM