LMXN2216M2R2BTAS AVX Corp
  • Part Number: LMXN2216M2R2BTAS
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 2.2UH 6 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LMXN2216M2R2BTAS AVX Corp
    LMXN2216M2R2BTAS AVX Corp
    LMXN2216M2R2BTAS is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. LMXN2216M2R2BTAS is described as FIXED IND 2.2UH 6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE