LMXN1915M680CTAS AVX Corp
  • Part Number: LMXN1915M680CTAS
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 68UH 130 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LMXN1915M680CTAS AVX Corp
    LMXN1915M680CTAS AVX Corp
    LMXN1915M680CTAS is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. LMXN1915M680CTAS is described as FIXED IND 68UH 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A