LMXN0605M330DTAS AVX Corp
  • Part Number: LMXN0605M330DTAS
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LMXN0605M330DTAS AVX Corp
    LMXN0605M330DTAS AVX Corp
    LMXN0605M330DTAS is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. LMXN0605M330DTAS is described as FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA