L0805220JEWTR3 AVX Corp
  • Part Number: L0805220JEWTR3
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 22NH 500MA 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0805220JEWTR3 AVX Corp
    L0805220JEWTR3 AVX Corp
    L0805220JEWTR3 is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0805220JEWTR3 is described as FIXED IND 22NH 500MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.