L0805220GEWTRO AVX Corp
  • Part Number: L0805220GEWTRO
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 22NH 500MA 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0805220GEWTRO AVX Corp
    L0805220GEWTRO AVX Corp
    L0805220GEWTRO is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0805220GEWTRO is described as FIXED IND 22NH 500MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK