L0805220GEWTR AVX Corp
  • Part Number: L0805220GEWTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 22NH 500MA 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0805220GEWTR AVX Corp
    L0805220GEWTR AVX Corp
    L0805220GEWTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0805220GEWTR is described as FIXED IND 22NH 500MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH