L0805180JEWTR AVX Corp
  • Part Number: L0805180JEWTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 18NH 500MA 350 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0805180JEWTR AVX Corp
    L0805180JEWTR AVX Corp
    L0805180JEWTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0805180JEWTR is described as FIXED IND 18NH 500MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.