L0805150JEWTR AVX Corp
  • Part Number: L0805150JEWTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 15NH 750MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0805150JEWTR AVX Corp
    L0805150JEWTR AVX Corp
    L0805150JEWTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0805150JEWTR is described as FIXED IND 15NH 750MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM