L0805150GEWTR AVX Corp
  • Part Number: L0805150GEWTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 15NH 750MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0805150GEWTR AVX Corp
    L0805150GEWTR AVX Corp
    L0805150GEWTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0805150GEWTR is described as FIXED IND 15NH 750MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.