L0805120JEWTR AVX Corp
  • Part Number: L0805120JEWTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 12NH 750MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0805120JEWTR AVX Corp
    L0805120JEWTR AVX Corp
    L0805120JEWTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0805120JEWTR is described as FIXED IND 12NH 750MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR