L0805120GEWTROR AVX Corp
  • Part Number: L0805120GEWTROR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 12NH 750MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0805120GEWTROR AVX Corp
    L0805120GEWTROR AVX Corp
    L0805120GEWTROR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0805120GEWTROR is described as FIXED IND 12NH 750MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.