L0805100JEWTR AVX Corp
  • Part Number: L0805100JEWTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 10NH 750MA 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0805100JEWTR AVX Corp
    L0805100JEWTR AVX Corp
    L0805100JEWTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0805100JEWTR is described as FIXED IND 10NH 750MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN