L0805100GEWTR AVX Corp
  • Part Number: L0805100GEWTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 10NH 750MA 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0805100GEWTR AVX Corp
    L0805100GEWTR AVX Corp
    L0805100GEWTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0805100GEWTR is described as FIXED IND 10NH 750MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"