L0603120JGWTR AVX Corp
  • Part Number: L0603120JGWTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 12NH 300MA 500 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0603120JGWTR AVX Corp
    L0603120JGWTR AVX Corp
    L0603120JGWTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0603120JGWTR is described as FIXED IND 12NH 300MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK