L0603100JGWTR AVX Corp
  • Part Number: L0603100JGWTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 10NH 300MA 450 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L0603100JGWTR AVX Corp
    L0603100JGWTR AVX Corp
    L0603100JGWTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. L0603100JGWTR is described as FIXED IND 10NH 300MA 450 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM