HR01434JR AVX Corp
  • More about HR01434JR AVX Corp
    HR01434JR AVX Corp
    HR01434JR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Through Hole Resistors category. HR01434JR is described as RESISTOR 430K OHM 1/16W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK