HLQ02320HTTR AVX Corp
  • Part Number: HLQ02320HTTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 32NH 85MA 2.2 OHM SMD
  • Lead-Time:
  • More about HLQ02320HTTR AVX Corp
    HLQ02320HTTR AVX Corp
    HLQ02320HTTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. HLQ02320HTTR is described as FIXED IND 32NH 85MA 2.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM