HLQ02180HTTR AVX Corp
  • Part Number: HLQ02180HTTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 18NH 110MA 1.5 OHM SMD
  • Lead-Time:
  • More about HLQ02180HTTR AVX Corp
    HLQ02180HTTR AVX Corp
    HLQ02180HTTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. HLQ02180HTTR is described as FIXED IND 18NH 110MA 1.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE