HL02150GTTR AVX Corp
  • Part Number: HL02150GTTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 15NH 200MA 904 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,200
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HL02150GTTR AVX Corp
    HL02150GTTR AVX Corp
    HL02150GTTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. HL02150GTTR is described as FIXED IND 15NH 200MA 904 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.